Rozpis DS 2.liga

1.KOLO
24.09.201818:30STK Horné MýtoŠKST Gabčíkovo „B“
27.09.201819:00CSAK – Trstená na OstroveSTO Topoľníky
26.09.201818:15Pozsonyeperjesi VitézekKürti Rakéták
25.09.201818:30Dióspatonyi Farkasok „B“TJ Družstevník Baloň
24.09.201819:00Bögellöi BIGficekDunajská Streda „C“
xxxKútniky – Blažov
2. KOLO
02.10.201818:00ŠKST Gabčíkovo „B“Kútniky – Blažov
Dunajská Streda „C“xxx
04.10.201818:30TJ Družstevník BaloňBögellöi BIGficek
01.10.201818:00Kürti RakétákDióspatonyi Farkasok „B“
05.10.201818:30STO TopoľníkyPozsonyeperjesi Vitézek
01.10.201818:30STK Horné MýtoCSAK – Trstená na Ostrove
3. KOLO
11.10.201819:00CSAK – Trstená na OstroveŠKST Gabčíkovo „B“
10.10.201818:15Pozsonyeperjesi VitézekSTK Horné Mýto
09.10.201818:30Dióspatonyi Farkasok „B“STO Topoľníky
08.10.201819:00Bögellöi BIGficekKürti Rakéták
xxxTJ Družstevník Baloň
09.10.201818:00Kútniky – BlažovDunajská Streda „C“
4. KOLO
16.10.201818:00ŠKST Gabčíkovo „B“Dunajská Streda „C“
18.10.201818:30TJ Družstevník BaloňKútniky – Blažov
Kürti Rakétákxxx
19.10.201818:30STO TopoľníkyBögellöi BIGficek
15.10.201818:30STK Horné MýtoDióspatonyi Farkasok „B“
18.10.201819:00CSAK – Trstená na OstrovePozsonyeperjesi Vitézek
5. KOLO
24.10.201818:15Pozsonyeperjesi VitézekŠKST Gabčíkovo „B“
23.10.201818:30Dióspatonyi Farkasok „B“CSAK – Trstená na Ostrove
22.10.201819:00Bögellöi BIGficekSTK Horné Mýto
xxxSTO Topoľníky
23.10.201818:00Kútniky – BlažovKürti Rakéták
25.10.201818:00Dunajská Streda „C“TJ Družstevník Baloň
6. KOLO
06.11.201818:00ŠKST Gabčíkovo „B“TJ Družstevník Baloň
05.11.201818:00Kürti RakétákDunajská Streda „C“
09.11.201818:30STO TopoľníkyKútniky – Blažov
STK Horné Mýtoxxx
08.11.201819:00CSAK – Trstená na OstroveBögellöi BIGficek
07.11.201818:15Pozsonyeperjesi VitézekDióspatonyi Farkasok „B“
7. KOLO
13.11.201818:30Dióspatonyi Farkasok „B“ŠKST Gabčíkovo „B“
12.11.201819:00Bögellöi BIGficekPozsonyeperjesi Vitézek
xxxCSAK – Trstená na Ostrove
12.11.201818:00Kútniky – BlažovSTK Horné Mýto
14.11.201818:00Dunajská Streda „C“STO Topoľníky
14.11.201818:30TJ Družstevník BaloňKürti Rakéták
8. KOLO
20.11.201818:00ŠKST Gabčíkovo „B“Kürti Rakéták
23.11.201818:30STO TopoľníkyTJ Družstevník Baloň
19.11.201818:30STK Horné MýtoDunajská Streda „C“
22.11.201819:00CSAK – Trstená na OstroveKútniky – Blažov
Pozsonyeperjesi Vitézekxxx
20.11.201818:30Dióspatonyi Farkasok „B“Bögellöi BIGficek
9. KOLO
26.11.201819:00Bögellöi BIGficekŠKST Gabčíkovo „B“
xxxDióspatonyi Farkasok „B“
27.11.201818:00Kútniky – BlažovPozsonyeperjesi Vitézek
29.11.201818:00Dunajská Streda „C“CSAK – Trstená na Ostrove
29.11.201818:30TJ Družstevník BaloňSTK Horné Mýto
26.11.201818:00Kürti RakétákSTO Topoľníky
10. KOLO
04.12.201818:00ŠKST Gabčíkovo „B“STO Topoľníky
03.12.201818:30STK Horné MýtoKürti Rakéták
06.12.201819:00CSAK – Trstená na OstroveTJ Družstevník Baloň
05.12.201818:15Pozsonyeperjesi VitézekDunajská Streda „C“
04.12.201818:30Dióspatonyi Farkasok „B“Kútniky – Blažov
Bögellöi BIGficekxxx
11. KOLO
xxxŠKST Gabčíkovo „B“
11.12.201818:00Kútniky – BlažovBögellöi BIGficek
13.12.201818:00Dunajská Streda „C“Dióspatonyi Farkasok „B“
13.12.201818:30TJ Družstevník BaloňPozsonyeperjesi Vitézek
10.12.201818:00Kürti RakétákCSAK – Trstená na Ostrove
14.12.201818:30STO TopoľníkySTK Horné Mýto
12. KOLO
22.01.201918:30ŠKST Gabčíkovo „B“STK Horné Mýto
25.01.201919:00STO TopoľníkyCSAK – Trstená na Ostrove
21.01.201918:15Kürti RakétákPozsonyeperjesi Vitézek
24.01.201918:30TJ Družstevník BaloňDióspatonyi Farkasok „B“
24.01.201919:00Dunajská Streda „C“Bögellöi BIGficek
Kútniky – Blažovxxx
13. KOLO
29.01.201918:00Kútniky – BlažovŠKST Gabčíkovo „B“
xxxDunajská Streda „C“
28.01.201918:30Bögellöi BIGficekTJ Družstevník Baloň
29.01.201918:00Dióspatonyi Farkasok „B“Kürti Rakéták
30.01.201918:30Pozsonyeperjesi VitézekSTO Topoľníky
31.01.201918:30CSAK – Trstená na OstroveSTK Horné Mýto
14. KOLO
05.02.201919:00ŠKST Gabčíkovo „B“CSAK – Trstená na Ostrove
04.02.201918:15STK Horné MýtoPozsonyeperjesi Vitézek
08.02.201918:30STO TopoľníkyDióspatonyi Farkasok „B“
04.02.201919:00Kürti RakétákBögellöi BIGficek
TJ Družstevník Baloňxxx
07.02.201918:00Dunajská Streda „C“Kútniky – Blažov
15. KOLO
14.02.201918:00Dunajská Streda „C“ŠKST Gabčíkovo „B“
12.02.201918:30Kútniky – BlažovTJ Družstevník Baloň
xxxKürti Rakéták
11.02.201918:30Bögellöi BIGficekSTO Topoľníky
12.02.201918:30Dióspatonyi Farkasok „B“STK Horné Mýto
13.02.201919:00Pozsonyeperjesi VitézekCSAK – Trstená na Ostrove
16. KOLO
19.02.201918:15ŠKST Gabčíkovo „B“Pozsonyeperjesi Vitézek
21.02.201918:30CSAK – Trstená na OstroveDióspatonyi Farkasok „B“
18.02.201919:00STK Horné MýtoBögellöi BIGficek
STO Topoľníkyxxx
18.02.201918:00Kürti RakétákKútniky – Blažov
21.02.201918:00TJ Družstevník BaloňDunajská Streda „C“
17. KOLO
07.03.201918:00TJ Družstevník BaloňŠKST Gabčíkovo „B“
07.03.201918:00Dunajská Streda „C“Kürti Rakéták
05.03.201918:30Kútniky – BlažovSTO Topoľníky
xxxSTK Horné Mýto
04.03.201919:00Bögellöi BIGficekCSAK – Trstená na Ostrove
05.03.201918:15Dióspatonyi Farkasok „B“Pozsonyeperjesi Vitézek
18. KOLO
12.03.201918:30ŠKST Gabčíkovo „B“Dióspatonyi Farkasok „B“
13.03.201919:00Pozsonyeperjesi VitézekBögellöi BIGficek
CSAK – Trstená na Ostrovexxx
11.03.201918:00STK Horné MýtoKútniky – Blažov
15.03.201918:00STO TopoľníkyDunajská Streda „C“
11.03.201918:30Kürti RakétákTJ Družstevník Baloň
19. KOLO
18.03.201918:00Kürti RakétákŠKST Gabčíkovo „B“
21.03.200918:30TJ Družstevník BaloňSTO Topoľníky
21.03.201918:30Dunajská Streda „C“STK Horné Mýto
19.03.201919:00Kútniky – BlažovCSAK – Trstená na Ostrove
xxxPozsonyeperjesi Vitézek
18.03.201918:30Bögellöi BIGficekDióspatonyi Farkasok „B“
20. KOLO
26.03.201919:00ŠKST Gabčíkovo „B“Bögellöi BIGficek
Dióspatonyi Farkasok „B“xxx
27.03.201918:00Pozsonyeperjesi VitézekKútniky – Blažov
28.03.201918:00CSAK – Trstená na OstroveDunajská Streda „C“
25.03.201918:30STK Horné MýtoTJ Družstevník Baloň
29.03.201918:00STO TopoľníkyKürti Rakéták
21. KOLO
05.04.201918:00STO TopoľníkyŠKST Gabčíkovo „B“
01.04.201918:30Kürti RakétákSTK Horné Mýto
04.04.201919:00TJ Družstevník BaloňCSAK – Trstená na Ostrove
04.04.201918:15Dunajská Streda „C“Pozsonyeperjesi Vitézek
02.04.201918:30Kútniky – BlažovDióspatonyi Farkasok „B“
xxxBögellöi BIGficek
22. KOLO
ŠKST Gabčíkovo „B“xxx
08.04.201918:00Bögellöi BIGficekKútniky – Blažov
09.04.201918:00Dióspatonyi Farkasok „B“Dunajská Streda „C“
10.04.201918:30Pozsonyeperjesi VitézekTJ Družstevník Baloň
11.04.201918:00CSAK – Trstená na OstroveKürti Rakéták
08.04.201918:30STK Horné MýtoSTO Topoľníky