Tesné výsledky …

Toto kolo sa nieslo v duchu tesných výsledkov a tuhých bojov…

Hráči Gabčíkova zohrali vyrovnaný zápas s lídrom súťaže z Trhovej Hradskej. Vyrovnaný zápas napokon rozhodol vyrovnanejší káder hostí, keď, na prekvapenie, jeden z lídrov domácich nezískal ani jeden bod. Zápas sa rozhodol v strednej čast, keď si hostia šnúrou troch bodov za sebou vybudovali náskok a ten udržali až do konca.

Niečo podobné je možné povedať aj o zápase DAC Kincsei s hráčmi Baky. Domáce „Poklaíky“ šnúrou piatich bodov v strede zápasu odtiahli a až potomzačali mať kontrolu nad vývojom zápasu. Kinčušky predvádzajú skutočne bojovné výkony a svojou vyrovnanosťou robia problémy všetkým družstvám. Nech im to vydrží čo najdlhšie. 

Urputný boj predviedli Hurikáni s Betonármi. Výsledok, a to ten najtesnejší možný, sa vyvinul až v posledných dvoch stretnutiach, ktoré vyhrali domáci a tak dosiahli svoje šieste víťazstvo v rade a dostali sa na vedúce priečky tabuľky. Po vlažnom začiatku začínajú poriadne podtápať, aj keď by mali fúkať …

V zápase družstiev potácajúcich sa na spodných priečkach tabuľky si víťazstvo zaknihovali hráči DS Béčka nad Orechovskými Vlkmi. Zápas bol ako na hojdačke, raz viedli domáci, raz hostia. Žiadne z družstiev si nevedelo vytvoriť rozhodujúci náskok. Zápas rozhodol bojovný výkon najlepšieho hráča stretnutia, ktorý všetky svoje zápasy vyhral, aj keď vždy až po veľkej päťsetovej bitke. To je taká raritka. A samozrejme aj to, že z družstva hostí jeden hráč nespravil ani bod.

Nováčik z Povody ani vo svojom desiatom zápase nedokázal získať ani bod. Tentoraz prehral s Ohradskými Pirátmi. Domáci pomaly ale iste začínajú rozmýšľať o tom, ako v budúcom ročníku znovu postúpia do prvej ligy. Hostia získali povinné víťazstvo, ale zápas bol do svojej polovice vyrovnaný a hostia o svojom víťazstve rozhodli až šnúrou piatich víťazstiev v závere.

Vrakúň a Modré motýle svoj zápas odložili…. asi sa navzájom zľakli ….

preceda

Pridať Komentár