Súboj a prvá prehra.

Deviate kolo COOPLigy sa nieslo v očakávaní „veľkého“ súboja bývalých spoluhráčov, tentoraz protihráčov. Bol to súboj ? Bola to hra mačky a myši ? Taký Tom a Jerry. Modré Motýle a ich jednotka okúsili ako chutí prehra. Stalo sa tak po troch, resp. po štyroch rokoch. A celkovo DS Modré Motýle prehrali doma najtesnejším pomerom s hosťami z Trhovej Hradskej. Dva krát sa im podarilo ujsť „hrobárovi“ z lopaty, tretí raz už nie, aj keď v poslednej zmene mali svoje stretnutia dobre rozbehnuté a mohli vyhrať. Ale nevyhrali.

Nováčik z Povody utŕžil ďalší debakel, keď na domácich stoloch vysoko prehral s hráčmi Gabčíkova, ktorým konečne zabrala tohtosezónna posila a spravila konečne nejaké body.

Piráti z Ohrád nastúpili na domácich stoloch proti DS béčku a skoro sa im podarilo ukradnúť všetky stretnutia, keď hosťom dovolili uhrať iba dva body. Bol to veľmi dôležitý zápas z pohľadu záchranárskych prác, kde môže svoju rolu hrať aj skóre zo vzájomných zápasov. Tak pozor na to.

Hurikán zo Šamorína konečne poriadne fúka. Tentoraz odfúkol Farkasov z Orechovej aj s vysokou prehrou, ktorí na domácich stoloch nemali proti hosťom žiadnu šancu. V drese hostí zabrali všetky opory a výsledok sa dostavil. Hurikán sa dostáva do „švungu“.

Betonári nedali doma žiadnu šancu hráčom Hajrá Abony, ktorí odišli domov s vysokou prehrou. A to hostia môžu byť radi, že domáci nehrali v najsilnejšom zložení. V drese hostí dochádza niektorým hráčom dych, a v posledných zápasoch nezískavajú žiadne body. Aby im na konci súťaže nechýbali.

Baka si doma hladko poradila s druhým nováčikom z Vrakúňa, ktorý sa zmohol len na tri body, aj tie spravil jeden hráč. Tak sa zdá, že nováčik má „nahraté“ a teraz dáva šancu aj svojim ostatním hráčom.

Toto kolo bolo v znamení vysokých výhier a prehier jedného zo súperov a okrem jedného zápasu neboli ostatné také vyrovnané ako v iných kolách.

Tešíme sa na desiate kolo.

preceda


Pridať Komentár