Druhé kolo je za nami a kompletné, čo je pozitívna správa. Nikto nepredohrával, nikto neodložil svoj zápas …

Do zápolení sa zapojil aj druhý nováčik súťaže z Povody. Odohral oba svoje zápasy vrátane odloženého zápasu s Bakou….. A dostal „nakladačky“. Obe svoje zápasy vysoko prehral a v prípade zápasu s Morými Motýlmi sa mohol zrodiť prvý „kanár“. Nováčik zistil, aký je rozdiel medzi prvou a druhou COOP Ligou DS…..

V zápase druhého nováčika súťaže (čierneho koňa???) z Vrakúňa s ašpirantom na titul zo Šamorína sa zrodila prekvapujúca? výhra hráčov Vrakúňa. Šamorínsky Hurikán dofúkal a pripísal si druhú prehru v súťaži, tentoraz v pomere 11:7.

V zápase vicemajstra z Ohrád v Bake sa zrodila prekvapujúco vysoká výhra domácich hráčov, aj keď treba povedať, že mužstvo Ohradských Pirátov je oproti minulej sezóne značne oslabené a tak sa zdá, že tento rok ich ambície nebudú tak vysoké ako minulú sezónu.

Vyrovnaný zápas sa odohral v Gabčíkove, kde o víťazstve hostí z Veľkého Medera rozhodlo až posledné kolo zápasu, kde hostia šnúrou troch víťazných stretnutí rozhodli zápas a vyhrali 11:7.

V zápasoch Trhovej Hradskej s dunajskostredským béčkom a DAC Kincsei s Hajrá Abony sa zrodili očakávané vysoké víťazstvá domácich hráčov a hráčok v pomere 13:5  resp. 15:3. Víťazné družstvá to asi s útokom na vyššie priečky tabuľky myslia skutočne vážne.

Zápolenia sú v plnom prúde, atmosféra zápasov je vynikajúca. Nech nám to spoločne vydrží aj ďalej.

PS : Tieto komentáre sú písané neobjektívne, resp. tak objektívne, ako to ide, vzhľadom k tomu, že na jednotlivých zápasoch sa nezúčastňujem. Sú písané na základe podaných informácii v priebehu nasledujúcich niekoľkých dní. Prosím o zhovievavosť v prípade ak sa mýlim. Ešte lepšie by bolo, ak by sa dotknuté družstvo ozvalo a napísalo komentár k mojej glose, ak som sa mýlil. Cieľom týchto komnetárov nie je nikoho uraziť a už vôbec nie niekoho ponížiť. Ide len o zatraktívnenie tejto súťaže aj touto formou……pevne v to verím. Tešme sa tretie kolo. 🙂

Preceda

 

Pridať Komentár