Prvý s druhým …..

Dvanást kolo sa nieslo v znamení šlágra, keď na seba narazili prvé dve družstvá súťaže …. doteraz neporazená Trhová Hradská, ktorá ešte nestratila ani bod a ich súperom boli doteraz „neohrozené“ Kinčušky …. 

DAC Kincsei na domácich stoloch prehrávali 1:2, vyhrávali 4:2, prehrávali 4:5, vyrovnali na 5:5 a od tohto stavu hostia stále odtiahli o dva body a vyhrávali 9:7 … Domáce hráčky zabojovali, aj keď to nebolo ľahké a pripravili hosťom prvú stratu bodov v sezóne. Vyrovnaný a vypätý zápas sa napokon skončil spravodlivou remízou, keď sa znovu ukázalo, že v tímových súťažiach záleží na vyrovnanosti družstva a nie na jednotlivcoch…

Gabčíkovo na domácich stoloch privítali nováčika z Vrakúňa a hneď od začiatku dalo na vedomie, kto je doma pánom. Hneď skraja spravili šnúru šiestich bodov a potom kontrolovali vývoj zápasu do konca.

Modré Motýle zavítali k hráčom Hajrá Abony a po štyroch vypätých a vyrovnaných zápasoch si konenčne z chuti a bez nervov zahrali. Domácich rozbili vysokým pomerom, keď domáci spravili svoj prvý bod až za stavu 0:10. Ale už v budúcom kole sa to pre Motýle zmení a budú musieť znovu vytiahnuť všetky svoje tromfy.

V zápase beznádejne posledného družstva z Povody s Betonármi nebolo od začiatku pochýb, kto bude ťahať za dlhší, a kto za kratší koniec. Hostia vysoko vyhrali, keď až dvaja hráči vyhrali všetky svoje zápasy.

V zápase dvoch družstiev ohrozených spodnými priečkami tabuľky, Pirátmi a Vlkmi, sa čakal vyrovnaný zápas a to že domáci využijú výhodu domáceho prostredia. Zápas bol do polovice vyrovnaný, potom ale hostia šnúrou štyroch bodov rozhodli o svojom veľmi dôležitom víťazstve, ktoré v konenčom zúčtovaní môže mať veľkú cenu.

Tešme sa na posledné kolo a zaslúžený oddych od pingpongu po zaujímavom „prvom polčase“ ….

preceda

Pridať Komentár