Nahrávam Udalosti

Udalosti 21 októbra, 2019

Udalosti Search and Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Celý deň

Winter Championships Level 7

21 augusta, 2018 - 2 januára, 2019
$80

Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt, explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem, quia voluptas sit, aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos, qui ratione voluptatem sequi nesciunt, neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum, quia dolor sit, amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt, ut labore et dolore...

Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – Povoda 13:5

12 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov – STK Horné Mýto 10:8

12 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – Pozsonyeperjesi Vitézek 9:9

12 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *C* – STO Topolníky 11:7

14 novembra, 2018
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – SK Trhová Hradská 8:10

19 novembra, 2018
Zobraziť viac »

STK Horné Mýto – Dunajská Streda *C* 6:12

19 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – Dunajská Streda *B* 16:2

20 novembra, 2018
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *B* – Kürti Rakéták 9:9

20 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *B* – Bögellöi BIGficek 4:14

20 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – Somorjai Hurrikán 3:15

22 novembra, 2018
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – Vrakún 15:3

22 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Povoda – SKST Gabcíkovo *A* 3:15

23 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – PK Transbetón Velký Meder 10:8

26 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – Diospatonyi Farkasok *A* 11:7

26 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – SKST Gabcíkovo *B* 13:5

26 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Povoda – Kürti Kalózok *A* 5:13

30 novembra, 2018
Zobraziť viac »

Pokračujúce

Povoda – CSAK – Trstená na Ostrove

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – STO Topolniky

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcikovo B – STO Topolniky

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – CSAK – Trstená na Ostrove

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov A – Povoda

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Bögellöi BIGficek

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcikovo B – Kürti Rakéták

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Povoda – Bögellöi BIGficek

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Kútniky – Blazov A

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STO Topolniky – CSAK – Trstená na Ostrove

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcikovo B – Povoda

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Kürti Rakéták

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STO Topolniky – Bögellöi BIGficek

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Kútniky – Blazov A

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov A – SKST Gabcikovo B

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Bögellöi BIGficek

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – STO Topolniky

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Povoda – Dunajská Streda B

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcikovo B – Dunajská Streda B

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Povoda – STO Topolniky

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Kürti Rakéták

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – Kútniky – Blazov A

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STO Topolniky – SKST Gabcikovo B

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Dunajská Streda B

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Povoda – Kútniky – Blazov A

1 januára, 1970 @ 0:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

TJ Druzstevník Balon – STO Topolníky

21 marca, 2009 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Majstrovstvá Okresu Jednotlivcov  v  Stolnom Tenise pre rok 2018

13 januára, 2018 @ 7:30 - 19:00 CET
Zobraziť viac »

Šamorín A – Veľké Blahovo A 12:6

15 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Velký Meder A – Gabčíkovo B 11:7

15 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Horné Mýto A – Baloň A 7:11

15 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kútniky B – Vrakúň A 4:14

16 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Orechová Potôň B – Čechová-Holice A 15:3

16 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Jahodná A – Ohrady B 9:9

17 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Trhová Hradská A – Kútniky A 13:5

18 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda C – Povoda A 10:8

18 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Orechová Poton A – Ohrady A 5:13

18 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Trstená na Ostrove A – Gabčíkovo C 8:10

18 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Topolníky A – Baka B 5:13

19 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Šamorín A 3:15

22 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Ohrady B – Trstená na Ostrove A 11:7

22 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Velký Meder A – Trhová Hradská A 15:3

22 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Velké Blahovo A – Kútniky A 8:10

22 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Boheľov A – Jahodná A 6:12

22 januára, 2018 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

Ohrady A – Dunajská Streda A 9:9

23 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Topoľníky B – Boheľov A 8:10

23 januára, 2018 @ 18:30 - 21:30 CET
Zobraziť viac »

Čechová-Holice A – Kútniky B 3:15

23 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Gabčíkovo C – Baloň A 6:12

23 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Gabčíkovo B – Topolníky A 15:3

25 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda C – Orechová Potôň B 16:2

25 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Povoda A – Horné Mýto A 13:5

26 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Vrakúň A – Topoľníky B 16:2

26 januára, 2018 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

Horné Mýto A – Gabčíkovo C 8:10

29 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Baka B – Orechová Poton A 11:7

30 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Trstená na Ostrove A – Boheľov A 9:9

30 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Topoľníky B – Čechová-Holice A 10:8

30 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kútniky B – Dunajská Streda C 7:11

30 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Orechová Potôň B – Povoda A 4:14

30 januára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Jahodná A – Vrakúň A 7:11

31 januára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda A – Dunajská Streda B 13:5

1 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Trhová Hradská A – Velké Blahovo A 15:3

1 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Orechová Poton A – Gabčíkovo B 4:14

1 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Baloň A – Ohrady B 5:13

1 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kútniky A – Dunajská Streda B 8:10

2 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Topolníky A – Velký Meder A 3:15

2 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Velké Blahovo A 10:8

5 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Ohrady B – Gabčíkovo C 13:5

5 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Velký Meder A – Orechová Poton A 12:6

5 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Boheľov A – Baloň A 8:10

5 februára, 2018 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

Kútniky B – Povoda A 8:10

6 februára, 2018 @ 18:00 - 22:00 CET
Zobraziť viac »

Orechová Potôň B – Horné Mýto A 13:5

6 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Čechová-Holice A – Jahodná A 3:15

6 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Ohrady A – Kútniky A 12:6

7 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Gabčíkovo B – Dunajská Streda A 6:12

8 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda C – Topoľníky B 17:1

8 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Topolníky A – Trhová Hradská A 9:9

9 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Muži-Extraliga: SK Vydrany A – Hont.Trsťany/Dudince A 6:4

9 februára, 2018 @ 18:00 - 19:00 CET
Zobraziť viac »

Extraliga: Dunajská Streda – STO Valaliky A 6:3

10 februára, 2018 @ 10:00 CET
Zobraziť viac »

Extraliga: Dunajská Streda – ŠKST Ružomberok A 6:4

10 februára, 2018 @ 16:00 - 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda A – Velký Meder A 12:6

12 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Velké Blahovo A – Ohrady A 5:13

12 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Horné Mýto A – Ohrady B 7:11

12 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Gabčíkovo C – Boheľov A 10:8

13 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Topoľníky B – Povoda A 5:13

13 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kútniky B – Orechová Potôň B 6:12

13 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Trhová Hradská A – Dunajská Streda B 14:4

15 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Šamorín A – Gabčíkovo B 10:8

15 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda C – Jahodná A 10:8

15 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Orechová Poton A – Topolníky A 14:4

15 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Trstená na Ostrove A – Čechová-Holice A 11-7

15 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kútniky A – Baka B 8:10

16 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Vrakúň A – Trstená na Ostrove A 11:7

16 februára, 2018 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda A – Baka B 15:3

19 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Velký Meder A – Šamorín A 9:9

19 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Boheľov A – Ohrady B 6:12

19 februára, 2018 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

Ohrady A – Dunajská Streda B 17:1

20 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Kútniky B – Horné Mýto A 14:4

20 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Orechová Potôň B – Topoľníky B 11:7

20 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Čechová-Holice A – Baloň A 5:13

20 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Povoda A – Jahodná A

21 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – SKST Gabcíkovo *A*

21 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Gabčíkovo B – Kútniky A 13:5

22 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Orechová Poton A – Trhová Hradská A 11:7

22 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Baka B – Velké Blahovo A 10:8

22 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Baloň A – Vrakúň A 5:13

22 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Topolníky A – Dunajská Streda A 2:16

23 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Vrakúň A – Gabčíkovo C

23 februára, 2018 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

Extraliga: Dunajská Streda – TTC Pov. Bystrica A 6:1

24 februára, 2018 @ 10:00 CET
Zobraziť viac »

Extraliga: Dunajská Streda – Viktória Trnava A 5:5

24 februára, 2018 @ 16:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Baka B 8:10

26 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Šamorín A – Topolníky A 14:4

26 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Ohrady B – Vrakúň A 6:12

26 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Velké Blahovo A – Gabčíkovo B 8:10

26 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Horné Mýto A – Boheľov A 9:9

26 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Topoľníky B – Kútniky B 8:10

27 februára, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Jahodná A – Orechová Potôň B 15:3

28 februára, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Trhová Hradská A – Ohrady A 12:6

1 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda A – Orechová Poton A 15:3

1 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Gabčíkovo C – Čechová-Holice A 14:4

1 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Baka B – Šamorín A 14:4

1 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Trstená na Ostrove A – Povoda A 4:14

1 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kútniky A – Velký Meder A

2 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Velký Meder A – Velké Blahovo A 15:3

5 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Baloň A – Dunajská Streda C 7:11

6 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda C – Trstená na Ostrove A 12:6

8 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Šamorín A – Ohrady A 9:9

12 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda A – Trhová Hradská A 12:6

12 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Topoľníky B – Horné Mýto A 11:7

13 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kútniky B – Jahodná A 12:6

13 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Orechová Potôň B – Trstená na Ostrove A 15:3

13 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Čechová-Holice A – Ohrady B 2:16

13 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Gabčíkovo B – Dunajská Streda B 13:5

15 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Povoda A – Baloň A (v Baloni)

15 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda C – Gabčíkovo C 14:4

15 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Orechová Poton A – Šamorín A 5:13

15 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Baka B – Ohrady A 5:13

15 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Topolníky A – Kútniky A

16 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Vrakúň A – Boheľov A

16 marca, 2018 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

Extraliga: ŠKST Topoľčany A – Dunajská Streda

17 marca, 2018 @ 10:00 CET
Zobraziť viac »

Extraliga: Doprastav Zvolen A – Dunajská Streda

17 marca, 2018 @ 16:00 CET
Zobraziť viac »

SK Vydrany A – MSK Malacky A

17 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Velký Meder A 7:11

19 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Šamorín A – Dunajská Streda A 8:10

19 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Ohrady B – Dunajská Streda C 3:15

19 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SK Vydrany A – MSK Malacky A 5:1

19 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Velké Blahovo A – Topolníky A 12:6

19 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Horné Mýto A – Vrakúň A 3:15

19 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Ohrady A – Gabčíkovo B 11:7

20 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Gabčíkovo C – Povoda A 2:16

20 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Čechová-Holice A – Boheľov A 6:12

20 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Jahodná A – Topoľníky B 16:2

21 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Trhová Hradská A – Baka B 12:6

22 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Baloň A – Orechová Potôň B 6:12

22 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Trstená na Ostrove A – Kútniky B 9:9

22 marca, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kútniky A – Orechová Poton A 6:12

23 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Topolníky A – Dunajská Streda B 0:18

23 marca, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Šamorín A – Trhová Hradská A 13:5

26 marca, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda A – Kútniky A 16:2

26 marca, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

MSK Malacky A – SK Vydrany A

26 marca, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Velký Meder A – Ohrady A 9:9

26 marca, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Horné Mýto A – Jahodná A 7:11

26 marca, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Topoľníky B – Trstená na Ostrove A

27 marca, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Kútniky B – Baloň A

27 marca, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Orechová Potôň B – Gabčíkovo C

27 marca, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Čechová-Holice A – Vrakúň A

27 marca, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Povoda A – Ohrady B

29 marca, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Gabčíkovo B – Baka B

29 marca, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda C – Boheľov A

29 marca, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Orechová Poton A – Velké Blahovo A

29 marca, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Velké Blahovo A – Dunajská Streda A 4:14

9 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Orechová Poton A

9 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Ohrady B – Orechová Potôň B

9 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Horné Mýto A – Čechová-Holice A

9 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Boheľov A – Povoda A

10 apríla, 2018 @ 19:00 CEST
Zobraziť viac »

Ohrady A – Topolníky A

10 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Gabčíkovo C – Kútniky B

10 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Trhová Hradská A – Gabčíkovo B

12 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Baka B – Velký Meder A

12 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Baloň A – Topoľníky B

12 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Trstená na Ostrove A – Jahodná A

12 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Kútniky A – Šamorín A

13 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Vrakúň A – Dunajská Streda C

13 apríla, 2018 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

Topoľníky B – Gabčíkovo C

17 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Kútniky B – Ohrady B

17 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Orechová Potôň B – Boheľov A

17 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Jahodná A – Baloň A

18 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda C – Čechová-Holice A

19 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Orechová Potôň A – Dunajská Streda A 2:16

19 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Gabčíkovo B – Šamorín A 6:12

19 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Trhová Hradská A – Ohrady A 0:18

19 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Baka B – Veľký Meder A 5:13

19 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Trstená na Ostrove A – Horné Mýto A

19 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Povoda A – Vrakúň A

20 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda A – Orechová Potôň A 17:1

23 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Šamorín A – Gabčíkovo B 9:9

23 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Veľký Meder A – Baka B 10:8

23 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Ohrady B – Topoľníky B

23 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Horné Mýto A – Dunajská Streda C

23 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Ohrady A – Trhová Hradská A 10:8

24 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Boheľov A – Kútniky B

24 apríla, 2018 @ 19:00 CEST
Zobraziť viac »

Gabčíkovo C – Jahodná A

24 apríla, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Čechová-Holice A – Povoda A

24 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Baloň A – Trstená na Ostrove A

26 apríla, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Vrakúň A – Orechová Potôň B

27 apríla, 2018 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

Finálový turnaj družstiev COOP Liga DS pre sezónu 2017/18

5 mája, 2018 @ 10:00 - 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda A – Šamorín A

5 mája, 2018 @ 10:00 - 12:00 CEST
Zobraziť viac »

Velký Meder A – Ohrady A

5 mája, 2018 @ 10:00 - 12:00 CEST
Zobraziť viac »

Beach & Racquet Resort Level 8

11 septembra, 2018 @ 10:00 - 16 septembra, 2018 @ 19:00 CEST
$50

Nemo enim ipsam voluptatem, quia voluptas sit, aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos, qui ratione voluptatem.

Zobraziť viac »

Šamorín-Trhová Hradská 8:10

17 septembra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

DS B-DS A 3:15

17 septembra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – DAC Kincsei 5:13

20 septembra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – Vrakúň 7:11

20 septembra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *A* – PK Transbeton Velký Meder 5:13

20 septembra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

DS-Kék Lepkék – Povoda 17:1

24 septembra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – Dunajská Streda *C* 5:13

24 septembra, 2018 @ 19:00 CEST
Zobraziť viac »

DAC Kincsei – Hajrá Abony 15:3

25 septembra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *B* – TJ Druzstevník Balon 4:14

25 septembra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

PK Transbeton Velký Meder – SKST Gabcíkovo *A* 11:7

26 septembra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – Kürti Rakéták 7:11

26 septembra, 2018 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – Dunajská Streda *B* 13:5

27 septembra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – Kürti Kalózok 15:3

27 septembra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

STK Horné Mýto – SKST Gabcíkovo *B*

27 septembra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – STO Topolníky

27 septembra, 2018 @ 19:00 CEST
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – Povoda 15:3

28 septembra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Vrakúň – Somorjai Hurrikán 11:7

28 septembra, 2018 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

TOP12 – turnaj jednotlivcov 1.Coop liga 2018

29 septembra, 2018 @ 9:00 - 16:00 CEST
Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – DAC Kincsei 10:8

1 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – Vrakún 7:11

1 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Dióspatonyi Farkasok *B* 11:7

1 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – SKST Gabcíkovo *A* 4:14

1 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

STK Horné Mýto – CSAK – Trstená na Ostrove 5:13

1 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – DS Kék Lepkék 5:13

2 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *B* – Kútniky – Blazov 9:9

2 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – TTC Baka *B* 9:9

4 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

TJ Druzstevník Balon – Bögellöi BIGficek 7:11

4 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Povoda – SK Trhová Hradská 3:15

5 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

STO Topolníky – Pozsonyeperjesi Vitézek

5 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – Diospatonyi Farkasok *A* 16:2

8 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – TTC Baka *B* 11:7

8 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – Somorjai Hurrikán 9:9

8 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – Kürti Rakéták 14:4

8 októbra, 2018 @ 19:00 CEST
Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov – Dunajská Streda *C* 4:14

9 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *B* – STO Topolníky 6:12

9 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – STK Horné Mýto 13:5

10 októbra, 2018 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – Kürti Kalózok *A* 16:2

11 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

DAC Kincsei – Dunajská Streda *B* 14:4

11 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – SKST Gabcíkovo *B* 16:2

11 októbra, 2018 @ 19:00 CEST
Zobraziť viac »

Vrakún – Povoda 11:7

12 októbra, 2018 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – SKST Gabcíkovo *A* 12:6

15 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – Hajrá Abony 12:6

15 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – DS Kék Lepkék 6:12

15 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

STK Horné Mýto – Dióspatonyi Farkasok *B* 8:10

15 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – Vrakún 7:11

16 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *B* – Dunajská Streda *C* 11:7

16 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – SK Trhová Hradská 7:11

18 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

TJ Druzstevník Balon – Kútniky – Blazov 8:10

18 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Pozsonyeperjesi Vitézek 6:12

18 októbra, 2018 @ 19:00 CEST
Zobraziť viac »

Povoda – DAC Kincsei 5:13

19 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

STO Topolníky – Bögellöi BIGficek 8:10

19 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Dunajská Streda *B* 13:5

22 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – Povoda 14:4

22 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – STK Horné Mýto 12:6

22 októbra, 2018 @ 19:00 CEST
Zobraziť viac »

Men’s and Women’s Clay Court Championship

23 októbra, 2018 @ 10:00 - 3 novembra, 2018 @ 18:00 CEST

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur?

Zobraziť viac »

DAC Kincsei – Kürti Kalózok *A* 16:2

23 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov – Kürti Rakéták

23 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *B* – CSAK – Trstená na Ostrove

23 októbra, 2018 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – SKST Gabcíkovo *B*

24 októbra, 2018 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – TTC Baka *B* 7:11

25 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – PK Transbetón Velký Meder 10:8

25 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *C* – TJ Druzstevník Balon

25 októbra, 2018 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Vrakún – Diospatonyi Farkasok *A* 12:6

26 októbra, 2018 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

Tennis Junior Championship Level 7

1 novembra, 2018 @ 9:00 - 16 novembra, 2018 @ 18:00 CET
$35

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur aspernatur aut odit.

Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – SKST Gabcíkovo *A* 5:13

5 novembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Dunajská Streda *C* 6:12

5 novembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – Vrakún 11:7

5 novembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – Hajrá Abony 11:7

6 novembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *B* – TJ Druzstevník Balon

6 novembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – DS Kék Lepkék 9:9

6 novembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – Dióspatonyi Farkasok *B*

7 novembra, 2018 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – DAC Kincsei 4:14

8 novembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Bögellöi BIGficek 10:8

8 novembra, 2018 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

Povoda – Somorjai Hurrikán 3:15

16 novembra, 2018 @ 18:00 - 19:00 CET
Zobraziť viac »

STO Topolníky – Kútniky – Blazov

9 novembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Kürti Kalózok *A* 13:5

12 novembra, 2018 @ 18:00 - 19:00 CET
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – Diospatonyi Farkasok *A* 6:12

12 novembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

PK Transbetón Veľký Meder – DAC Kincsi 8:10

13 novembra, 2018 @ 18:30 - 21:00 CET
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *B* – SKST Gabcíkovo *B* 9:9

13 novembra, 2018 @ 18:30 - 20:30 CET
Zobraziť viac »

TJ Druzstevník Balon – Kürti Rakéták

14 novembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – DS Kék Lepkék 8:10

15 novembra, 2018 @ 18:00 - 19:00 CET
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – TTC Baka *B* 14:4

15 novembra, 2018 @ 18:00 - 19:00 CET
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – Hajrá Abony 13:5

23 novembra, 2018 @ 18:00 - 19:30 CET
Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Kútniky – Blazov

22 novembra, 2018 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

STO Topolníky – TJ Druzstevník Balon

23 novembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – STO Topolníky 6:12

26 novembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

DAC Kincsei – TTC Baka *B* 11:7

20 novembra, 2018 @ 18:00 - 22:00 CET
Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov – Pozsonyeperjesi Vitézek 7:11

27 novembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – SK Trhová Hradská 7:11

29 novembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *C* – CSAK – Trstená na Ostrove 12:6

29 novembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

TJ Druzstevník Balon – STK Horné Mýto 12:6

29 novembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – Dunajská Streda *B*

3 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

STK Horné Mýto – Kürti Rakéták

3 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – SKST Gabcíkovo *A* 6:12

4 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – DAC Kincsei

4 decembra, 2018 @ 18:30 - 22:30 CET
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *B* – Kútniky – Blazov

4 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – Dunajská Streda *C*

5 decembra, 2018 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – Vrakún

6 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – Povoda 12:6

6 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – Hajrá Abony

6 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – TJ Druzstevník Balon

6 decembra, 2018 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

STO Topolníky – SKST Gabcíkovo *B*

7 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Adult Indoor Tournament Circuit Series

10 decembra, 2018 @ 9:00 - 21 decembra, 2018 @ 18:00 CET
$25

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur aspernatur aut odit.

Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – TTC Baka *B*

10 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – CSAK – Trstená na Ostrove

10 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – DS Kék Lepkék 3:15

10 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

DAC Kincsei – SK Trhová Hradská 9:9

11 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – Diospatonyi Farkasok *A*

11 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov – Bögellöi BIGficek

11 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – Vrakún

13 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *C* – Dióspatonyi Farkasok *B* 4:14

13 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

TJ Druzstevník Balon – Pozsonyeperjesi Vitézek

13 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Povoda – PK Transbetón Velký Meder

14 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

STO Topolníky – STK Horné Mýto

14 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – Somorjai Hurrikán 7:11

17 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – Kürti Kalózok *A*

17 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – Hajrá Abony

20 decembra, 2018 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – SKST Gabcíkovo *A* 1:17

20 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – Dunajská Streda *B* 14:4

20 decembra, 2018 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Vrakún – DAC Kincsei 5:13

21 decembra, 2018 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – Vrakún

10 januára, 2019 @ 18:00 - 22:15 CET
Zobraziť viac »

Majstrovstvá okresu Coopliga 2019

12 januára, 2019 @ 8:15 - 19:00 CET
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – Dunajská Streda *B*

14 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – Diospatonyi Farkasok *A*

14 januára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

DAC Kincsei – SKST Gabcíkovo *A*

17 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – Somorjai Hurrikán

17 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – Povoda

17 januára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Vrakún – Hajrá Abony

18 januára, 2019 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

Christmas Junior Tennis Championships

19 januára, 2019 @ 9:00 - 28 januára, 2019 @ 18:00 CET
$35

Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt, explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem, quia voluptas sit, aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos, qui ratione voluptatem sequi nesciunt, neque […]

Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – SK Trhová Hradská

21 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Vrakún

21 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Pozsonyeperjesi Vitézek

21 januára, 2019 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – DAC Kincsei

21 januára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – TTC Baka *B*

22 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *B* – STK Horné Mýto

22 januára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – PK Transbetón Velký Meder

24 januára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

TJ Druzstevník Balon – Dióspatonyi Farkasok *B*

24 januára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *C* – Bögellöi BIGficek

24 januára, 2019 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

Povoda – DS Kék Lepkék

25 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

STO Topolníky – CSAK – Trstená na Ostrove

25 januára, 2019 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – Kürti Kalózok *A*

28 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – TJ Druzstevník Balon

28 januára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

DAC Kincsei – Somorjai Hurrikán

29 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov – SKST Gabcíkovo *B*

29 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *B* – Kürti Rakéták

29 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – STO Topolníky

30 januára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – Hajrá Abony

31 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – Povoda

31 januára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – Diospatonyi Farkasok *A*

31 januára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – STK Horné Mýto

31 januára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Vrakún – Dunajská Streda *B*

1 februára, 2019 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – DAC Kincsei

4 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Hajrá Abony

4 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

STK Horné Mýto – Pozsonyeperjesi Vitézek

4 februára, 2019 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – TTC Baka *B*

4 februára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Bögellöi BIGficek

4 februára, 2019 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – SK Trhová Hradská

5 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *B* – CSAK – Trstená na Ostrove

5 februára, 2019 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *C* – Kútniky – Blazov

7 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – DS Kék Lepkék

7 februára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Povoda – Vrakún

8 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

STO Topolníky – Dióspatonyi Farkasok *B*

8 februára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – PK Transbetón Velký Meder

11 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – Dunajská Streda *B*

11 februára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – STO Topolníky

11 februára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

DAC Kincsei – Povoda

12 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov – TJ Druzstevník Balon

12 februára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *B* – STK Horné Mýto

12 februára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – CSAK – Trstená na Ostrove

13 februára, 2019 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – Somorjai Hurrikán

14 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – Diospatonyi Farkasok *A*

14 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *C* – SKST Gabcíkovo *B*

14 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Vrakún – Kürti Kalózok *A*

15 februára, 2019 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – Somorjai Hurrikán

18 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Kútniky – Blazov

18 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – SK Trhová Hradská

18 februára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

STK Horné Mýto – Bögellöi BIGficek

18 februára, 2019 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – DAC Kincsei

19 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *B* – Pozsonyeperjesi Vitézek

19 februára, 2019 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

TJ Druzstevník Balon – Dunajská Streda *C*

21 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – Vrakún

21 februára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Dióspatonyi Farkasok *B*

21 februára, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Povoda – Hajrá Abony

22 februára, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Povoda

4 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – TTC Baka *B*

4 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – Kürti Kalózok *A*

4 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – CSAK – Trstená na Ostrove

4 marca, 2019 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

DAC Kincsei – Diospatonyi Farkasok *A*

5 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *B* – Pozsonyeperjesi Vitézek

5 marca, 2019 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov – STO Topolníky

5 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – Dunajská Streda *B*

7 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

TJ Druzstevník Balon – SKST Gabcíkovo *B*

7 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *C* – Kürti Rakéták

7 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Vrakún – PK Transbetón Velký Meder

8 marca, 2019 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – SKST Gabcíkovo *A*

11 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

STK Horné Mýto – Kútniky – Blazov

11 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – DAC Kincsei

11 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – TJ Druzstevník Balon

11 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – Somorjai Hurrikán

12 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Povoda – Dunajská Streda *B*

12 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *B* – Dióspatonyi Farkasok *B*

12 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – Bögellöi BIGficek

13 marca, 2019 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – SK Trhová Hradská

14 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – Hajrá Abony

14 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

STO Topolníky – Dunajská Streda *C*

15 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – Kürti Kalózok *A*

18 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Diospatonyi Farkasok *A*

18 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – SKST Gabcíkovo *B*

18 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – PK Transbetón Velký Meder

18 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – Dióspatonyi Farkasok *B*

18 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov – CSAK – Trstená na Ostrove

19 marca, 2019 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – Povoda

21 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – DS Kék Lepkék

21 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *C* – STK Horné Mýto

21 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Vrakún – TTC Baka *B*

22 marca, 2019 @ 18:15 CET
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – Vrakún

25 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – Somorjai Hurrikán

25 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

STK Horné Mýto – TJ Druzstevník Balon

25 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – Povoda

26 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *B* – Bögellöi BIGficek

26 marca, 2019 @ 19:00 CET
Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – Kútniky – Blazov

27 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – SKST Gabcíkovo *A*

28 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Dunajská Streda *C*

28 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – DAC Kincsei

28 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – Dunajská Streda *B*

28 marca, 2019 @ 18:30 CET
Zobraziť viac »

STO Topolníky – Kürti Rakéták

29 marca, 2019 @ 18:00 CET
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – PK Transbetón Velký Meder

1 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – TTC Baka *B*

1 apríla, 2019 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – STK Horné Mýto

1 apríla, 2019 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

DAC Kincsei – DS Kék Lepkék

2 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov – Dióspatonyi Farkasok *B*

2 apríla, 2019 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo *A* – Kürti Kalózok *A*

4 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *C* – Pozsonyeperjesi Vitézek

4 apríla, 2019 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

TJ Druzstevník Balon – CSAK – Trstená na Ostrove

4 apríla, 2019 @ 19:00 CEST
Zobraziť viac »

Povoda – Diospatonyi Farkasok *A*

5 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

STO Topolníky – SKST Gabcíkovo *B*

5 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Vrakún – SK Trhová Hradská

5 apríla, 2019 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

DS Kék Lepkék – Hajrá Abony

8 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Bögellöi BIGficek – Kútniky – Blazov

8 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

PK Transbetón Velký Meder – Povoda

8 apríla, 2019 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

STK Horné Mýto – STO Topolníky

8 apríla, 2019 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok *B* – Dunajská Streda *C*

9 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – TJ Druzstevník Balon

10 apríla, 2019 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

SK Trhová Hradská – DAC Kincsei

11 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Kürti Rakéták

11 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

TTC Baka *B* – Somorjai Hurrikán

11 apríla, 2019 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok *A* – Kürti Kalózok *A*

11 apríla, 2019 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Vrakún – SKST Gabcíkovo *A*

12 apríla, 2019 @ 18:15 CEST
Zobraziť viac »

Dunajská Streda *B* – TTC Baka *B*

15 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – DS Kék Lepkék

15 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

Hajrá Abony – SK Trhová Hradská

15 apríla, 2019 @ 18:30 CEST
Zobraziť viac »

Kürti Kalózok *A* – PK Transbetón Velký Meder

16 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

DAC Kincsei – Vrakún

16 apríla, 2019 @ 18:00 CEST
Zobraziť viac »

** PLAY OFF ** Trhová Hradská A – TTC Baka B

25 apríla, 2019 @ 18:00 - 22:00 CEST
Zobraziť viac »

** PLAY OFF ** DAC Kincsei – Vrakúň 10:1

25 apríla, 2019 @ 18:00 - 22:00 CEST
Zobraziť viac »

** PLAY OFF 2.liga ** Topoľníky – Bögellői BIGficek

1 mája, 2019 @ 17:30 - 21:30 CEST

2. kolo PLAY OFF 2. Coop liga DS

Zobraziť viac »

** PLAY OFF 2.liga ** Eperjesi Vitézek – Kürti Rakéták

1 mája, 2019 @ 18:00 - 22:00 CEST

2. kolo PLAY OFF 2. Coop liga DS

Zobraziť viac »

** PLAY OFF ** PK Transbeton Velký Meder – Gabčíkovo A

3 mája, 2019 @ 18:00 - 21:00 CEST
Zobraziť viac »

** PLAY OFF ** DS Kék Lepkék – Somorjai Hurrikán 10:1

6 mája, 2019 @ 18:00 - 22:00 CEST
Zobraziť viac »

FINAL4 – semifinálový turnaj COOP liga

11 mája, 2019 @ 8:00 - 19:00 CEST
Mestská športová hala v Dunajskej Strede, Trhovisko 5873
Dunajská Streda, Trnavský kraj 92901 Slovenská republika
+ Google Map
Zobraziť viac »

Kincsek B – Hajra Abony B 9:9

27 septembra, 2019 @ 18:00 - 20:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kék Lepkék DS – Dunajská Streda A

30 septembra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – CSAK – Trstená na Ostrove

30 septembra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov A – Bogelloi BIGficek

30 septembra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

Hajrá Abony A – Kürti Kalózok

30 septembra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kincsek – Pozsonyeperjesi Vitézek

1 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok B – Vrakun B

1 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

TTC – Baka C – STK Horné Myto

1 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

ŠKST Gabèíkovo A – Dióspatonyi Farkasok A

3 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – SKST Gabcíkovo B

3 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

Vrakúò A – TTC – Baka B

4 októbra, 2019 @ 18:15 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SST Dunajska Streda – TJ Druzstevnik Balon

4 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STO Topolníky – Povoda

4 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

Kék Lepkék DS – Hajrá Abony A

7 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Kútniky – Blazov A

7 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STK Horné Myto – Hajra Abony B

7 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Kalózok – Somorjai Hurrikán

8 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo B – Bogelloi BIGficek

8 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

TJ Druzstevnik Balon – Kincsek B

8 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok B – TTC – Baka C

8 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Pozsonyeperjesi Vitézek – ŠKST Gabèíkovo A

9 októbra, 2019 @ 18:15 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

ŠK Trhová Hradská – Kincsek

10 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Kútniky – Blazov A

10 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – STO Topolníky

10 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

TTC – Baka B – Dunajská Streda A

10 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok A – Vrakúò A

10 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

CSAK – Trstená na Ostrove – Povoda

10 októbra, 2019 @ 19:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

Vrakun B – SST Dunajska Streda

11 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Kék Lepkék DS

14 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Bogelloi BIGficek

14 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

Hajrá Abony A – Dunajská Streda A

14 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kincsek – Kürti Kalózok

15 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo B – STO Topolníky

15 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov A – Povoda

15 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

TJ Druzstevnik Balon – Vrakun B

15 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

TTC – Baka C – SST Dunajska Streda

15 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok B – Hajra Abony B

15 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

ŠKST Gabèíkovo A – ŠK Trhová Hradská

17 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – CSAK – Trstená na Ostrove

17 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

TTC – Baka B – Dióspatonyi Farkasok A

17 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kincsek B – STK Horné Myto

18 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Vrakúò A – Pozsonyeperjesi Vitézek

18 októbra, 2019 @ 18:15 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

COOP liga – TOP12

19 októbra, 2019 @ 9:00 - 17:00 CEST

Na základe výsledkov dosiahnutých v sezóne 2018/2019 a zaradenia v rebríčku hráčov COOP Ligy DS platného k 31.08.2019, si Vás týmto dovoľujeme pozvať na zahajovací turnaj sezóny TOP“12“, ktorý sa uskutoční, ako je uvedené „nižšie : Termín : 21.09.2019 (sobota) so začiatkom o 09,00 hod. Miesto : Hracia miestnosť družstva DS“A“ v Dunajskej Strede, SPTŠ […]

Zobraziť viac »

18:00

Kék Lepkék DS – Kincsek

21 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Hajrá Abony A – Somorjai Hurrikán

21 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kürti Kalózok – ŠKST Gabèíkovo A

22 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo B – Kürti Rakéták

22 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

TJ Druzstevnik Balon – STK Horné Myto

22 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok B – Kincsek B

22 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Pozsonyeperjesi Vitézek – TTC – Baka B

23 októbra, 2019 @ 18:15 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠK Trhová Hradská – Vrakúò A

24 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Kútniky – Blazov A

24 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

Dióspatonyi Farkasok A – Dunajská Streda A

24 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Povoda – Bogelloi BIGficek

25 októbra, 2019 @ 18:00 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

SST Dunajska Streda – Hajra Abony B

25 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Vrakun B – TTC – Baka C

25 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STO Topolníky – CSAK – Trstená na Ostrove

25 októbra, 2019 @ 18:30 CEST

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Somorjai Hurrikán – ŠK Trhová Hradská

28 októbra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Dunajská Streda A

4 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Povoda

4 novembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

Hajra Abony B – Vrakun B

4 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STK Horné Myto – Diospatonyi Farkasok B

4 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kincsek – Hajrá Abony A

5 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov A – STO Topolníky

5 novembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

TTC – Baka C – TJ Druzstevnik Balon

5 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠKST Gabèíkovo A – Kék Lepkék DS

7 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Bogelloi BIGficek

7 novembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

TTC – Baka B – ŠK Trhová Hradská

7 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok A – Pozsonyeperjesi Vitézek

7 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

CSAK – Trstená na Ostrove – SKST Gabcíkovo B

7 novembra, 2019 @ 19:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kincsek B – SST Dunajska Streda

8 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Vrakúò A – Kürti Kalózok

8 novembra, 2019 @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Dunajská Streda A – Pozsonyeperjesi Vitézek

11 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Kincsek

11 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Hajrá Abony A – ŠKST Gabèíkovo A

11 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kürti Kalózok – TTC – Baka B

12 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kék Lepkék DS – Vrakúò A

12 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo B – Povoda

12 novembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

TJ Druzstevnik Balon – Diospatonyi Farkasok B

12 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

TTC – Baka C – Hajra Abony B

12 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠK Trhová Hradská – Dióspatonyi Farkasok A

14 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Kürti Rakéták

14 novembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

SST Dunajska Streda – STK Horné Myto

15 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Vrakun B – Kincsek B

15 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STO Topolníky – Bogelloi BIGficek

15 novembra, 2019 @ 18:30 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kürti Rakéták – STO Topolníky

18 novembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

Hajra Abony B – TJ Druzstevnik Balon

18 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STK Horné Myto – Vrakun B

18 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kincsek – Dunajská Streda A

19 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov A – SKST Gabcíkovo B

19 novembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

Diospatonyi Farkasok B – SST Dunajska Streda

19 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Pozsonyeperjesi Vitézek – ŠK Trhová Hradská

20 novembra, 2019 @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠKST Gabèíkovo A – Somorjai Hurrikán

21 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

TTC – Baka B – Kék Lepkék DS

21 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok A – Kürti Kalózok

21 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

CSAK – Trstená na Ostrove – Bogelloi BIGficek

21 novembra, 2019 @ 19:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kincsek B – TTC – Baka C

22 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Povoda – Dunajská Streda B

22 novembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:15

Vrakúò A – Hajrá Abony A

22 novembra, 2019 @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Dunajská Streda A – ŠK Trhová Hradská

25 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Vrakúò A

25 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Hajrá Abony A – TTC – Baka B

25 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STK Horné Myto – TTC – Baka C

25 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Hajra Abony B – Kincsek B

25 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

Bogelloi BIGficek – Kútniky – Blazov A

25 novembra, 2019 @ 19:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kürti Kalózok – Pozsonyeperjesi Vitézek

26 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kincsek – ŠKST Gabèíkovo A

26 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo B – Dunajská Streda B

26 novembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

TJ Druzstevnik Balon – SST Dunajska Streda

26 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kék Lepkék DS – Dióspatonyi Farkasok A

28 novembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

CSAK – Trstená na Ostrove – Kürti Rakéták

28 novembra, 2019 @ 19:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Povoda – STO Topolníky

29 novembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

Vrakun B – Diospatonyi Farkasok B

29 novembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Hajra Abony B – STK Horné Myto

2 decembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

Bogelloi BIGficek – SKST Gabcíkovo B

2 decembra, 2019 @ 19:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kútniky – Blazov A – Kürti Rakéták

3 decembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

TTC – Baka C – Diospatonyi Farkasok B

3 decembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Pozsonyeperjesi Vitézek – Kék Lepkék DS

4 decembra, 2019 @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠKST Gabèíkovo A – Dunajská Streda A

5 decembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

ŠK Trhová Hradská – Kürti Kalózok

5 decembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

TTC – Baka B – Somorjai Hurrikán

5 decembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok A – Hajrá Abony A

5 decembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

CSAK – Trstená na Ostrove – Povoda

5 decembra, 2019 @ 19:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kincsek B – TJ Druzstevnik Balon

6 decembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Povoda – CSAK – Trstená na Ostrove

6 decembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:15

Vrakúò A – Kincsek

6 decembra, 2019 @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

SST Dunajska Streda – Vrakun B

6 decembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STO Topolníky – Dunajská Streda B

6 decembra, 2019 @ 18:30 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kék Lepkék DS – ŠK Trhová Hradská

9 decembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Dióspatonyi Farkasok A

9 decembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Hajrá Abony A – Pozsonyeperjesi Vitézek

9 decembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Hajra Abony B – Diospatonyi Farkasok B

9 decembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STK Horné Myto – Kincsek B

9 decembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

Bogelloi BIGficek – Kürti Rakéták

9 decembra, 2019 @ 19:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kincsek – TTC – Baka B

10 decembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda A – Kürti Kalózok

12 decembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

ŠKST Gabèíkovo A – Vrakúò A

12 decembra, 2019 @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

CSAK – Trstená na Ostrove – Dunajská Streda B

12 decembra, 2019 @ 19:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Povoda – Kútniky – Blazov A

13 decembra, 2019 @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

Vrakun B – TJ Druzstevnik Balon

13 decembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SST Dunajska Streda – TTC – Baka C

13 decembra, 2019 @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STO Topolníky – SKST Gabcíkovo B

13 decembra, 2019 @ 18:30 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kürti Rakéták – SKST Gabcíkovo B

13 januára @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

STK Horné Myto – TJ Druzstevnik Balon

13 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Hajra Abony B – SST Dunajska Streda

13 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

Bogelloi BIGficek – Povoda

13 januára @ 19:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kürti Kalózok – Kék Lepkék DS

14 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov A – Dunajská Streda B

14 januára @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

TTC – Baka C – Vrakun B

14 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Pozsonyeperjesi Vitézek – Somorjai Hurrikán

15 januára @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠK Trhová Hradská – Hajrá Abony A

16 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

TTC – Baka B – ŠKST Gabèíkovo A

16 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dióspatonyi Farkasok A – Kincsek

16 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kincsek B – Diospatonyi Farkasok B

17 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Vrakúò A – Dunajská Streda A

17 januára @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Dunajská Streda A – Kék Lepkék DS

20 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

Bogelloi BIGficek – Dunajská Streda B

20 januára @ 19:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kürti Kalózok – Hajrá Abony A

21 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo B – CSAK – Trstená na Ostrove

21 januára @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

TJ Druzstevnik Balon – TTC – Baka C

21 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Diospatonyi Farkasok B – STK Horné Myto

21 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Pozsonyeperjesi Vitézek – Kincsek

22 januára @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠK Trhová Hradská – Somorjai Hurrikán

23 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Dióspatonyi Farkasok A – ŠKST Gabèíkovo A

23 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

TTC – Baka B – Vrakúò A

23 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Povoda – Kürti Rakéták

24 januára @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

Vrakun B – Hajra Abony B

24 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SST Dunajska Streda – Kincsek B

24 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STO Topolníky – Kútniky – Blazov A

24 januára @ 18:30 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Dunajská Streda A – TTC – Baka B

27 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Kürti Kalózok

27 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Rakéták – Dunajská Streda B

27 januára @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

Hajrá Abony A – Kék Lepkék DS

27 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STK Horné Myto – SST Dunajska Streda

27 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Hajra Abony B – TTC – Baka C

27 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

19:00

Bogelloi BIGficek – STO Topolníky

27 januára @ 19:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Kincsek – ŠK Trhová Hradská

28 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kútniky – Blazov A – CSAK – Trstená na Ostrove

28 januára @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

Diospatonyi Farkasok B – TJ Druzstevnik Balon

28 januára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠKST Gabèíkovo A – Pozsonyeperjesi Vitézek

30 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kincsek B – Vrakun B

31 januára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Povoda – SKST Gabcíkovo B

31 januára @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:15

Vrakúò A – Dióspatonyi Farkasok A

31 januára @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Dunajská Streda A – Hajrá Abony A

3 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kék Lepkék DS – Somorjai Hurrikán

4 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Kalózok – Kincsek

4 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SKST Gabcíkovo B – Kútniky – Blazov A

4 februára @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

TJ Druzstevnik Balon – Hajra Abony B

4 februára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

TTC – Baka C – Kincsek B

4 februára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Pozsonyeperjesi Vitézek – Vrakúò A

5 februára @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠK Trhová Hradská – ŠKST Gabèíkovo A

6 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda B – Povoda

6 februára @ 18:00 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:30

Dióspatonyi Farkasok A – TTC – Baka B

6 februára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Vrakun B – STK Horné Myto

7 februára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

SST Dunajska Streda – Diospatonyi Farkasok B

7 februára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

STO Topolníky – Kürti Rakéták

7 februára @ 18:30 CET

2.Coop liga

Zobraziť viac »

18:00

Dunajská Streda A – Dióspatonyi Farkasok A

10 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – Hajrá Abony A

10 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kincsek – Kék Lepkék DS

11 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

ŠKST Gabèíkovo A – Kürti Kalózok

13 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

TTC – Baka B – Pozsonyeperjesi Vitézek

13 februára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Vrakúò A – ŠK Trhová Hradská

14 februára @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Dunajská Streda A – Somorjai Hurrikán

24 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Hajrá Abony A – Kincsek

24 februára @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kék Lepkék DS – ŠKST Gabèíkovo A

25 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Kalózok – Vrakúò A

25 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Pozsonyeperjesi Vitézek – Dióspatonyi Farkasok A

26 februára @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠK Trhová Hradská – TTC – Baka B

27 februára @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kincsek – Somorjai Hurrikán

3 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Pozsonyeperjesi Vitézek – Dunajská Streda A

4 marca @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠKST Gabèíkovo A – Hajrá Abony A

5 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Dióspatonyi Farkasok A – ŠK Trhová Hradská

5 marca @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

TTC – Baka B – Kürti Kalózok

5 marca @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Vrakúò A – Kék Lepkék DS

6 marca @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Dunajská Streda A – Kincsek

9 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – ŠKST Gabèíkovo A

9 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Hajrá Abony A – Vrakúò A

9 marca @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kék Lepkék DS – TTC – Baka B

10 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Kalózok – Dióspatonyi Farkasok A

10 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

ŠK Trhová Hradská – Pozsonyeperjesi Vitézek

12 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Pozsonyeperjesi Vitézek – Kürti Kalózok

18 marca @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠK Trhová Hradská – Dunajská Streda A

19 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

ŠKST Gabèíkovo A – Kincsek

19 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Dióspatonyi Farkasok A – Kék Lepkék DS

19 marca @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

TTC – Baka B – Hajrá Abony A

19 marca @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Vrakúò A – Somorjai Hurrikán

20 marca @ 18:15 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Dunajská Streda A – ŠKST Gabèíkovo A

23 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Somorjai Hurrikán – TTC – Baka B

23 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Hajrá Abony A – Dióspatonyi Farkasok A

23 marca @ 18:30 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kincsek – Vrakúò A

24 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Kalózok – ŠK Trhová Hradská

24 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kék Lepkék DS – Pozsonyeperjesi Vitézek

26 marca @ 18:00 CET

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kürti Kalózok – Dunajská Streda A

31 marca @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Pozsonyeperjesi Vitézek – Hajrá Abony A

1 apríla @ 18:15 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

ŠK Trhová Hradská – Kék Lepkék DS

2 apríla @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Dióspatonyi Farkasok A – Somorjai Hurrikán

2 apríla @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

TTC – Baka B – Kincsek

2 apríla @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:15

Vrakúò A – ŠKST Gabèíkovo A

3 apríla @ 18:15 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Somorjai Hurrikán – Pozsonyeperjesi Vitézek

6 apríla @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Kék Lepkék DS – Kürti Kalózok

6 apríla @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:30

Hajrá Abony A – ŠK Trhová Hradská

6 apríla @ 18:30 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

18:00

Kincsek – Dióspatonyi Farkasok A

7 apríla @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

Dunajská Streda A – Vrakúò A

9 apríla @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »

ŠKST Gabèíkovo A – TTC – Baka B

9 apríla @ 18:00 CEST

Príïte povzbudi váš tím

Zobraziť viac »
+ Export udalostí