Poklady ťažia ďalej…

DAC Kincsei pokračujú vo svojom ťažení a tentoraz si to odniesli „betonári z Veľkého Mederu. Zápas bol vyrovnaný a o výsledku sa rozhodlo až v poslednej zmene. „Kinčušky“ ťažili najmä z toho, že majú vyrovnaný káder a každá hráčka spraví aspoň 2 body. Hosťom nepomohla ani posila. Iná otázka je, ako by sa vyvýjal zápas, ak by hostia nastúpili v plnej sile. Ale na keby sa nehráme …

Motýle z DS už druhý raz ušli „hrobárovi“ z lopaty. Tentoraz sa im to podarilo v Gabčíkove, kde domácich porazili najtesnejším pomerom. Ale zápas sa pre nich vôbec nevyvýjal dobre. 1:5, 2:6 a na začiatku poslednej zmeny ešte prehrávali 6:8. Posledná zmena však znamenala dokonalý obrat, vyhrali všetky svoje stretnutia a otočili zápas. Domáci by pri stave 5:1 z ich pohľadu nesúhlasili s remízou a už počítali koľko vyhrajú. Neradno oslavovať vopred …

Líder súťaže z Trhovej Hradskej si hravo poradil s hráčmi Baky a porazil ich rozdielom triedy. Treba tu ovšem povedať, že hostia nastúpili iba s troma hráčmi, ale ku cti im slúži, že nastúpili a nešpekulovali s odkladaním zápasu.

V zápase minuloročných medailistov Hurikán zo Šamorína hravo odfúkol Pirátov z Ohrád. Týmto víťazstvom sa Hurikán posunul do horných priečok tabuľky a Piráti ostávajú stále na spodných priečkach a ako bolo už spomínané budú musieť poriadne zabrať aby sa vyhli záchranárskym prácam.

V zostávajúcich zápasoch sa stretli družstvá zo spodných priečok tabuľky v priamych súbojoch o veľmi dôležité body.

Hajrá Abony an domácich stoloch, možno trochu prekvapujúco“ prehral s Orechovskými Farkasmi. A to pomerne hladko. Aj v tomto zápase sa ukázalo, že viac, ako jeden dobrý hráč v družstve je dôležité mať vyrovnané družstvo. A v tomto prípade to boli Farkasi. Všetci hráči spravili aspoň po dva body, a naopak v domácom družstve až dvaja hráči nespravili ani bod. Tak sa ťažko vyhráva.

V zápase DS béčka s nováčikom súťažže z Povody sa čakalo víťazstvo domácich a to aj naozaj prišlo. Nováčik súťaže tak ostáva na konci tabuľky stále bez zisku čo i len jedného bodu.

Tešme sa na ďalšie kolo ….

preveda

Pridať Komentár