Pialte kolo COOP Ligy DS sa nieslo v znamení hosťujúcich družstiev, ktoré vyhrali až štyri stertnutia.

Ťahákom kolo bol zápas vo Veľkom Mederi, kde „Betonári“ hostili Modré motýle z DS. Zápas sa napokon skončil pomerne jasným víťazstvom hostí, ktoré sa ale nerodilo ľahko a o víťazstve rozhodli až v poslednej zmene, v ktorom domáci nedokázali vyhrať ani jedno stretnutie.

Iba tesné víťazstvo na pôde Orechopotôňskych vlkov vydolovali hráči z Trhovej Hradskej. Aj v tomto zápase rozhodla posledná zmena. Domáci sa prekonávali a počas celého zápasu hrýzli a pri troche šťastia mohli pripraviť veľké prekvapenie.

Minuloročný vicemajster, Ohradský Piráti, odohrali vyrovnaný zápas s nováčikom z Vrakúňa, ale napokon momentálna kvalita hráčov hovorí v prospech hostí, ktorý napokon vyhrali a udržali si aj naďalej svoju neporazenosť. Piráti …. budíček !!!!

Hurikán konečne poriadne zafúkal. Takto by sa dal nazvať zápas domácich s hráčmi Gabčíkova. Konečne zabral ich kapitán a bez prehry priviedol svoje družstvo k jasnému víťazstvu. O osude zápasu sa rozhodlo v strede, keď domáci šnúrou siedmych bodov rozhodli. Hostia trochu zaostávajú za očakávaním a napriek posile z druhej ligy ich výsledky nie sú nijako oslnivé.

DS béčko dosiahlo svoje prvé víťazstvo v sezóne a to hneď proti svojmu priamemu konkurentovi o postupové ôsme miesto. Hajrá Abony je zatiaľ stále bez víťazstva a bod má zatiaľ iba po remíze s Hurikánom.

DAC Kincsei pokračujú vo svojich víťazných zápasoch. Tentoraz svoju kvalitu potvrdili na stoloch nováčika z Povody. Jasné víťazstvo bolo asi očakávané, ale ženy z neho majú aj tak veľkú radosť. A zastrájajú sa, že nám to chlapom ukážu ako sa hrá pingpong ….

 

preceda

 

Pridať Komentár