Skoro prvá prehra.

V siedmom kole sa odohralo niekoľko zaujímavých zápasov.

Gabčíkovo sa odpútalo zo zostupových pozícií po hladkom víťazstve s dunajskostredkým béčkom. Domáci „béčkari“ nezachytili úvod zápasu a po prvej zmene prehrávali už o 5 bodov a potom sa zápas praktickz len dohrával. V družstve hostí konečne zabrala aj posila z druhej ligy …

Dôležitý zápas sa hral v Ohradoch, kde domáci Piráti konečne zabrali a vyhrali svoj prvý zápas v sezóne. V priamom súboji o spodné priečky zdolali Hajrá Abony. Vývoj zápasu bol ako na hojdačke, raz jedno, raz druhé družstvo sa dostávalo do malých trhákov. Napokon sa však miska váh naklonila na stranu Pirátov.

„Betonári“ z Veľkého Mederu privítal „šťuku“ súťaže, hráčov z Vrakúňa. Tí prišli v oklieštenej zostave a tým trochu „dopomohli“ domácim k výhre , ktorý takto uštedrili hosťom prvú prehru v súťaži. Zápas sa prakticky rozhodol už po ôsmych stretnutiach, keď domáci viedli už o sedem bodov.

Vlci z Orechovej privítali „naše“ poklady. A zápas to bol na ostrie noža. Nie čo sa týka výsledku. Ten bol jednoznačný, keď ženy potvrdili svoje postavenie a stále pokračujú vo svojich prekvapujúcich výsledkoch. Po dvoch zmenách bolo osude zápasu rozhodnuté, keď ženy vyhrávali už o osem bodov. Tento zápas bol od začiatku nervózny. Niektorí hráči nezvládali svoje emócie a ich správanie nebolo práve najšportovejšie. Vyrovnávali sa účty z minulých rokov ? Ženy nás porazia a my sme  z toho na „větvy“ ? Ale no táááák, páni ….. 

Do Baky zavítali hráči Modrých Motýlov. A mali na mále ….. Po troch rokoch bez prehry sa im tá už tento raz rysovala. Domáci bojovali o každú loptičku, zápas mal tú pravú bojovnú atmosféru. Družstvá sa nevedeli od seba odpútať a po každých dvoch zápasoch bol stav vyrovnaný. Až posledné stretnutie rozhodlo o remíze. Domáci vyhrávali 9:8 na stretnutia a v rozhodujúcom zápase 2:0 na sety. Raz to už musí prísť ….. možno už v budúcom zápase.

preceda

Pridať Komentár