Štvrtina sezóny je za nami a spanilá jazda žien „kinčušiek“ pokračuje.

DAC Kincsei – vedú 1.COOP ligu 😉

DAC Kincsei pokračujú vo svojom prvom ročníku vo svojej zatiaľ spanilej jazde. Tentoraz sa im do cesty postavili Piráti z Ohrád, ale neboli im veľkou prekážkou. Ženy ich zmietli z cesty po vysokom víťazstve a tým sa postavili na čelo tabuľky. Aj keď len na chvíľu, ale boli tam a náležite si to užili …. Piráti sa dostávajú teraz už do naozaj nezávidenia hodnej situácie, keď „neohrozene“ okupujú poslednú priečku. Čo sa to deje ?

 

Vyrovnaný zápas sa odhral v Trhovej Hradskej, kde hostili posilnených „betonárov“ z Veľkého Medera. Zápas bol do poslených chvíľ vyrovnaný a zrodil sa najtesnejší výsledok v prospech domácich. Týmto sa domáci dostali na prvé miesto priebežnej tabuľky, na ktorom budú čakať svoje ďalšie zápasy po prestávke.

Nováčik súťaže z Vrakúňa tiež pokračuje na víťaznej vlne a tentoraz si to odniesli hráči Orechovských Vlkov. Vrakúň sa týtmo dostal na druhé miesto a stále neokúsil prehru. Naopak hostia sú na spodných priečkach tabuľky.

Tak sa zdá, že Hurikán konečne dostáva svoju fazónu a začal vyhrávať. Teraz si poradil s DS béčkom a pomaly ale iste sa dostávajú na priečky, kam podľa hráčskeho potenciálu patria. Béčko sa zatiaľ drží na stredných pozíciách, ktoré sa možno zdajú bezpečné, ale zdanie niekedy klame.

Prvú výhru v sezóne zaznamenali hráči Hajrá Abony, keď vyhrali s nováčikom z Povody. Týmto sa dostali zo zóny zostupu, ale ešte sme len na začiatku sezóny. Nováčik z Povody zatiaľ veľa vody nenamútil, ale je to pre nich dobrá škola a príležitosť si zahrať so silnými súpermi.

Vyrovnaný zápas sa hral v Gabčíkove, kde domáci hostili hráčov Baky. Domáci prehrali ďaší zápas a sú v tabuľke na spodných priečkach. Treba však objedktívne povedať, že zatiaľ hrali z družstvami z horných priečok a tak ich postavenie zatiaľ možno neodzrkadľuje ich schopnosti. Aj keď možno aj oni tajne dúfali, že po prvej štvrtine budú mať na svojom konte viac bodov. Družstvo Baky zatiaľ hrá čo sa od nich očakávalo, a to, že porážajú tými zo spodu a hrajú vyrovnané zápasu s týmami z vrchu tabuľky, aj keď zatiaľ s premenlivými úspechmi.

Teraz nasleduje týždňová prestávka, po ktorej začnú hrať medzi sebou družstvá z hornej časti tabuľky a družstvá zo spodnej časti tabuľky. Bude to zaujímavé, kto akým spôsobom využije prestávku na nabudenie sa do druhej štvrtiny sezóny.

Prajem pekné a príjemné sviatky …

 

preceda

 

Pridať Komentár