Prekvapujúci výsledok v Abonyi.

Štvrté kolo COOP Ligy DS prinieslo veľmi prekvapujúci výsledok, ktorý sa zrodil v Abonyi, kde domáci Hajrá Abony dokázal remizovať s ašpirantom na titul so Šamorína. Hurikánu to zatiaľ moc nefúka a aj tento výsledok to len potvrdzuje. Je pravda, že boli oslabený o majstra okresu, ale výsledok je výsledok a Hajrá Abony tento zápas môže naštartovať do ďalších bojov.

V súboji nováčikov Vrakúň zdolal podľa predpokladov hráčov Povody a domáci sa držia zatiaľ na predných pozíciách tabuľky 1. COOP Ligy DS. Kto by to bol povedal na konci minulej sezóny.

Vyrovnaný zápas sa odohral v Bake, kde domáci po boji prehrali so silným Transbetónom z Medera. „Betonári“ sa mohli oprieť o kvalitný štvorbodový výkon bývalého ligistu, aj keď o víťazstvo musel tuho bojovať do konca a o svojom triumfe rozhodli až v poslednej zmene.

Dunajskostredské Modré Motýle sa posadili na ňufák Orechovským vlkom a asi ich omámili a navyše im pribali do batohu vysokú prehru. Aj keď po úvodnej štvorhre prehrávali …

Veľmi podobne na tom boli hráči Trhovej Hradskej, ktorý nedali šancu Ohradským Pirátom a tiež ich rozdrvili. Hostia získali prvý bod až po jedenástich prehratých stretnutiach v rade. Piráti strácajú tak trochu dych a skutočne je najvyšší čas na toho Jacka (Danielsa???).

DAC Kincsei nedali žiadnu šancu DS béčku a po vysokom víťazstve si znovu spravili chuť po minulotýždňovej tesnej prehre.

 

preceda

Pridať Komentár