COOP Liga DS sa nám dostala do druhej štvrtiny súťaže. Vylosovanie súťaže, doterajšie výsledky a súpisky družstiev chceli, aby družstvá z prvej časti tabuľky začali hrať medzi sebou v tejto fáze súťaže. O toľko zaujímavejší bude záver súťaže.

Vo výhľade je niekoľko veľmi zaujímavých zápasov. O pár dní, 19.11.2018,sa stretnú DS Kék Lepkék s ŠT Trhová Hradská v Dunajskej Strede. V rámci tohto zápasu sa z najväčšou pravdepodobnosťou stretnú aj dvaja doteraz najúspešnejší hráči COOP Ligy DS. Bronzový medailista z MS, bývalý reprezentanti, majstri ČSSR a SSR, bývalý spoluhráči z DAC Dunajská Streda, teraz súperi v našej lige. Pôjde aj o to, ktoré družstvo sa po tomto zápase dostane do čela ligy.

Budeme svedkami pekného zápasu s peknými výmenami na oboch stranách alebo to bude taktický súboj s dôrazom na to neprehrať ?

Nechajme sa prekvapiť Rolim Vímim a Petrom Koprdom čo nám ponúknu.

Aj napriek individuálnym výkonom, je to kolektívny výsledok, ktorý v konečnom význame rozhodne, nezabúdajme aj na ostatných aktérov zápasu, ktorí sa určite nebudú chcieť nechať zahanbiť a podajú výkony na hranici svojich možností ….

Pekný športový zážitok …Čo myslíš, kto bude víťazom „Súboju legiend“? 

Svoj tip napíš do komentu! 

Pridať Komentár