Tretie kolo COOP Ligy DS sa nieslo v znamení dvoch šlágrov.

V prvom si zmerali sily minuloročný finalisti, Ohradský Piráti a Dunajskostredské motýliky. Čakal sa vyrovnaný zápas, ale po trochu ospalom začiatku sa zápas zmenil na skoro exhibíciu motýlov a domácich Pirátov zanechali doma s vysokou prehrou. Piráti sú v tejto sezóne výrazne oslabený a ak nechcú mať skutočne problémy, budú musieť osloviť možno Jacka Sparrowa aby im pomohol.

V druhom zápase Šamorínsky Hurikán chcel konečne zabrať a odfúknuť poklady z DAC-u. Vyrovnaný zápas sa v podstate rozhodol v úvodných štvorhrách, v ktorých dominovali domáci a v sezóne prvýkrát poriadne zafúkali a predviedli „kincsuskám“ ako sa hrá u nás pingpong. 🙂

Trochu prekvapujúci výsledok sa zrodil v Orechovej Potôni, kde domáci vlci dokázali zobrať bod Bake, ktorá síce oslabená (hrala len s tromi hráčmi), ale predsa len bola miernym favoritom.

V ostatných zápasoch sa zrodili jasné výsledky, keď Trhová Hradská s Povodou a Gabčíkovo s Hajrá Abony dosiahli podľa predpokladov vysoké víťazstvá.

Druhý nováčik, Vrakúň, pokračuje zatiaľ vo výsledkovo prekvapujúcich víťazstvách, ale keď letmo pozrieme na ich súpisku, tak až natoľko prekvapivé nie sú. Je to silné družstvo v kádri s druholigistami. Tentoraz si poradil s DS béčkom na ich stoloch.

preceda

Pridať Komentár